01807907
Dziś
Ten tydzień
Ostatni miesiąc
Razem
691
4733
46344
1807907

XXV Niedziela zwykła 24 września 2023 r.

XXV  NIEDZIELA ZWYKŁA                                                                            2023 – IX - 24

  1. Dzisiejsza niedziela w Kościele w szczególny sposób jest poświęcona migrantom i uchodźcom. Ma ona nas uwrażliwić na doświadczanie niesprawiedliwości, krzywdy i często na nieludzki los tych, którzy z różnych powodów opuszczają swoją ojczyznę, poszukują dla siebie i swoich bliskich bezpiecznego miejsca w innych krajach.
  1. W dzisiejszą niedzielę 24 września na Mszę Św., na godz. 16:30, do Kościoła Świętej Rodziny zapraszamy serdecznie Uczestników, Sympatyków i Dobroczyńców sierpniowej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Po Mszy Św., spotkanie w Centrum im. Św. Jana Pawła II.
  1. W sobotę 30 września z naszej wspólnoty parafialnej organizowany jest wyjazd na Apel Młodych który odbędzie się w Radomiu. Serdecznie zapraszamy do zapisów wszystkich młodych ludzi. Wyjazd w sobotę o godzinie 16:30 sprzed plebanii. Liczba miejsc jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji znajdziemy na plakatach.
  1. W przyszłą niedzielę 1 października na Mszy Św., o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie różańców dla Dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii Św.,
  1. 7 października 2023 roku odbędzie się XVI autokarowa pielgrzymka Rodziny Różańcowej do Wysokiego Koła. Zapisy w Zakrystii po każdej Mszy Św. i w kancelarii parafialnej. Wyjazd autokaru o godz. 8.30 z parkingu przed Plebanią.
  1. Wszystkim naszym drogim Parafianom i Gościom składamy jak najlepsze życzenia. Nie zapominamy o tych naszych braciach i siostrach, którzy obchodzą swoje osobiste uroczystości. Zapewniamy o naszej pamięci, życzliwości i modlitwie. W sposób szczególny skłaniamy się ku ludziom, cierpiącym i Ich Rodzinom, oferując naszą hospicyjną pomoc. A Zmarłym, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej wypraszamy łaskę życia wiecznego.
  1. Do nabycia prasa katolicka – Gość Niedzielny.