Diakonia Muzyczna

Diakonia_Muzyczna.jpg

IMG 2429Diakonia Muzyczna  działa przy parafii św. Krzyża w Kozienicach od 2006r. Inicjatorem jej powstania był ks. Emil Hebda. Obecnie opiekunem muzycznym i merytorycznym jest pani Anna Gontarczyk. Diakonia Muzyczna skupia osoby dorosłe, dla których pasją jest muzyka i śpiew na chwałę Pana; sposobem na zaangażowanie się w życie wspólnoty parafialnej.

Skład diakonii:  Joanna Ługowska – Kościug, Edyta Zawadzka, Agata Rak, Monika Chałdaś, Sylwia Nowakowska, Bożena Jagiełło, Małgorzata Cieślak, Ada Kościug, Anna Strzelczyk.

Diakonia posługuje muzycznie na Mszach św. niedzielnych (godz. 12.00) oraz ważnych uroczystościach i wydarzeniach  parafialnych.

Próby diakonii odbywają się w każdy czwartek o godz. 19.30 (oprócz wakacji) na salce przy plebanii parafii św. Krzyża.