Zapraszamy w niedzielę 29 września po Mszy Św; o godz. 12:00 na comiesięczne spotkanie formacyjno – organizacyjne kandydatów do bierzmowania klas VIII.

Bierzmowanie.jpg

Rozpoczynamy w naszej wspólnocie parafialnej tegoroczne przygotowanie do przyjęcia Sakramentu bierzmowania Młodzieży klas VIII z naszej wspólnoty parafialnej. Obejmuję ono całoroczną formację młodzieńczych serc na  którą składają się: udział w całorocznej katechizacji, coniedzielny udział Eucharystii, w październiku i maju a także w czasie Adwentu i  Wielkiego postu udział w nabożeństwach okolicznościowych, bezpośrednio przed Uroczystością w próbach  a także comiesiesięcznych spotkaniach formacyjno - organizacyjnych.  Serdecznie zapraszamy na pierwsze z nich w  niedzielę 29 września po Mszy Św; o godz. 1200. Daty kolejnych będą podawane na bieżąco w ogłoszeniach parafialnych. Termin Sakramentu bierzmowania podamy w najblższym czasie. Zapraszamy w niedzielę na Msze Św. młodzież przygotowującą się do przyjęcia w tym roku Sakramentu bierzmowania.Dołóżmy naszych starań i serc, aby Młodzież z naszej wspólnoty parafialnej  jak najowocniej przygotowała się do przyjęcia Sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.