Skauci Europy - serdecznie zapraszamy - zbiórka naborowa - 14 września 2024 roku

Skauci_Europy.jpg

Czuwaj! Serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców i dziewczynki w wieku od 9 do 17 lat, aby dołączyli do Skautów Europy. Jesteśmy katolicką organizacją harcerską, która pomaga rozwijać się młodemu człowiekowi w wielu płaszczyznach. Tworzymy przestrzeń do przeżycia przygody w rówieśniczym gronie. 14 września organizujemy zbiórkę naborową. Zaczniemy ją o godzinie 900 na placu przy parafii św. Krzyża w Kozienicach. Później zakończymy ją wspólnym uczestnictwem we Mszy Świętej odpustowej o godzinie 1200 w Parafii św. Krzyża w Kozienicach. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub po przez naszą stronę na Facebooku „Skauci Europy w Kozienicach”. Więcej informacji znajduje się na naszych plakatach umieszczonych w gablotach przy kościele. Już teraz zapraszamy wszystkich i zachęcamy do dołączenia do naszej organizacji Skautów Europy. Z harcerskim pozdrowieniem. Czuwaj!