Całoroczne przygotowanie do I Komunii Świętej - zaproszenie na spotkanie organizacyjne dla Dzieci i Rodziców - Niedziela 08 września 2024 r.

Przygotowanie_do_I_Komunii_Świętej_2024.jpg

Rozpoczynamy w naszej wspólnocie parafialnej tegoroczne przygotowanie do przyjęcia I Komunii Świętej Dzieci klas III z naszej wspólnoty parafialnej. Obejmuję ono całoroczną formację dziecięcych serc na  którą składają się: całorocznej katechizacji, coniedzielny udział Eucharystii, w październiku i maju a także w czasie adwentu i  wielkiego postu udział w nabożeństwach okolicznościowych, bezpośrednio przed Uroczystością w próbach I Komunijnych a także comiesiesięcznych spotkaniach formacyjno - organizacyjnych.  Serdecznie zapraszamy na pierwsze z nichw  niedzielę 8 września po Mszy Św. Dla Dzieci o godz. 1030. Daty kolejnych będą podawane na bieżąco - najczęściej będą one wypadały w I Niedzielę każdego miesiąca. STAŁY TERMIN I KOMUNII ŚW. TO III SOBOTA MAJA  KTÓRA PRZYPADA W TYM ROKU  NA 17 MAJA  2025 r.  Rocznica zaś I Komunii św., przypada zawsze na następną niedzielę po I Komunii Św; czyli IV niedzielę maja, która w tym roku przypada na dzień 25 maja 2025 r. Zapraszamy w niedzielę na Msze Św. na godz. 1030 wszystkie Dzieci w sposób szczególny przygotowujące się do przyjęcia w tym roku Komunii Św., i Dzieci rocznicowe na Mszę Św., ze specjalną oprawą i kazaniem dialogowanym. Dołóżmy naszych starań i serc, aby to nasze Dzieci jak najowocniej przygotowały się do przyjęcia tego szczególnego Sakramenty Wiary, Nadziei i Miłości.