Koło Przyjaciół Radia Maryja przy Parafii Św., Krzyża w Kozienicach zaprasza na dwudniowy Pielgrzymkę do Torunia w dniach 29 – 30 kwietnia.

Pielgrzymka_Radia_Maryja.jpg

Koło Przyjaciół Radia Maryja przy Parafii Św., Krzyża w Kozienicach organizuje dwudniowy wyjazd do Torunia w dniach 29 – 30 kwietnia. Koszt wyjazdu 250 zł. Koszt pokrywa przejazd, nocleg w akademiku w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej, oraz dwa obiady. W programie: uczestnictwo we Mszy Św., w Sanktuarium N.M.P Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II, zwiedzanie: siedziby i studia Radia Maryja i Telewizji Trwam, Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej,  Kaplicy Parku Pamięci, zwiedzanie Starego Miasta w Toruniu. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Państwa Elżbiety i Jana Gajdów (nr telefoniczny w Zakrystii).