01869700
Dziś
Ten tydzień
Ostatni miesiąc
Razem
77
3014
41956
1869700

Życzenia Wielkanocne dla Drogich Parafian i Gości

Życzenia_Wielkanocne.jpg

W ten radosny dzień Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa chcemy razem z całym stworzeniem dziękować za dzieło odkupienia, za Chrystusowe zwycięstwo nad śmiercią, grzechem i szatanem. Tak jak niewiasty i Apostołowie biegniemy do grobu, który jest pusty, próbujemy zrozumieć to, co się wydarzyło tej nocy i tego poranka. I chcemy wołać: „Zmartwychwstał już Chrystus, Pan mój i nadzieja!”. I od tego pustego grobu Drogim Parafianom i Gościom przekazujemy najserdeczniejsze życzenia, aby Zmartwychwstały Pan i Zbawiciel opromieniał swoją łaską i błogosławieństwem każdą chwilę życia i by udzielał zdrowia i wszelkich potrzebnych darów.

Wasi Duszpasterze

Ksiądz Proboszcz Dariusz Sałek, Ksiądz Profesor Edward Warchoł i Księża Wikariusze: Ks. Tomasz Pastuszka, Ks. Marcin Cieślik, Ks. Adam Głuszek i Ks. Grzegorz Dąbrowski