Droga Krzyżowa ulicami Miasta Kozienice - Niedziela 24 marca 2024 roku po Mszy Świetej o godz. 18:00

Droga_Krzyżowa_ulicami_Miasta.jpg

W Niedzielę Palmową 24 marca br., odbędzie się wspólna Droga Krzyżowa ulicami Kozienic z kościoła Świętego Krzyża do kościoła Świętej Rodziny. Zapraszamy do wspólnego podsumowania Wielkiego Postu i bardziej bezpośredniego wejścia w tajemnicę Męki i Śmierci Chrystusa, uobecnianej w liturgii Wielkiego Tygodnia. Do uczestnictwa w tej Drodze Krzyżowej zapraszamy i zachęcamy nie tylko młodzież, ale wszystkich mieszkańców Kozienic i okolic. Rozpocznie się ona Mszą św. o godz. 18 00 w naszym kościele a następnie wyruszymy w kierunku kościoła Świętej Rodziny. Prosimy o włączenie się Rycerzy Kolumba oraz skautów, harcerzy i liturgiczną służbę ołtarza.