01574740
Dziś
Ten tydzień
Ostatni miesiąc
Razem
463
4334
20671
1574740

Życzenia Wielkanocne

Zmartchywstanie Pańskie 2

W dzień zmartwychwstania Jezusa Chrystusa wyśpiewujemy Alleluja. Tak jak niewiasty i Apostołowie, biegniemy do grobu, który jest pusty, próbujemy zrozumieć to, co się wydarzyło tej nocy i poranka i chcemy wołać: „Zmartwychwstał już Chrystus, Pan mój i nadzieja!”.  Tej chrześcijańskiej nadziei potrzeba nam na każdy dzień życia.

Od pustego grobu, Drogim Parafianom, Gościom, Wszystkim Rodzinom naszej Wspólnoty Parafialnej pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia, aby Zmartwychwstały Pan i Zbawiciel opromieniał swoją łaską i błogosławieństwem każdą chwilę Ich życia i by udzielał tak bardzo potrzebnego zawsze, ale szczególnie na ten czas zdrowia i wszelkich potrzebnych darów.

Wasi Duszpasterze

Ksiądz  Proboszcz Dariusz Sałek, Ksiądz Profesor Edward Warchoł, Ksiądz Rodak Adam Węgrzyn i 

Księża Wikariusze:  Ks. Tomasz Pastuszka, Ks. Grzegorz Dąbrowski, Ks. Marcin Cieślik i Ks. Adam Głuszek