01807919
Dziś
Ten tydzień
Ostatni miesiąc
Razem
703
4745
46344
1807919

Zaproszenie na EDK - Ekstremalną Drogę Krzyżową z naszej Parafii

Pragniemy serdecznie zaprosić na EDK, czyli Ekstremalną Drogę Krzyżową, która odbędzie się z 31 marca na 1 kwietnia 2023r. (z piątku na sobotę) .Wyruszymy, z parafii św. Krzyża w Kozienicach do Sanktuarium M. B. Różańcowej w Wysokiego Koła. Wymarsz rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 20:00. W czasie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej obowiązuje Milczenie by w skupieniu rozważać Słowo Boże. Powrót w godz. porannych 1 kwietnia (sobota). Możliwy powrót autokarem. Jak dobrze pamiętamy z zeszłego roku nasz wymarsz jest zależny od pogody.

Zapisy w zakrystii i u Księdza Grzegorza.    

Jednym z kluczowych elementów jest bezpieczeństwo. Zadbaj o to, by być dobrze widocznym (czołówka, latarka, odblaskowa kamizelka), prosimy
o zabranie prowiantu i ubranie ciepłej odzieży.