00873491
Dziś
Ten tydzień
Ostatni miesiąc
Razem
297
1899
24473
873491

Wytyczne dotyczące uczestnictwa w Liturgii w naszym kościele

Drodzy Parafianie i Goście 

W związku z nowym rozporządzeniem władz państwowych, informujemy, że od 17 maja w naszej świątyni, w czasie nabożeństwa może jednocześnie przebywać 60 osób ( na zewnątrz świątyni może przebywać większa ilość wiernych, przy zachowaniu minimum 2 metrów odległości. Wszyscy uczestnicy liturgii zobowiązani są do zakrywania ust i nosa w czasie liturgii). Aby uniknąć bezustannego liczenia, proponujemy następujące rozwiązanie:
W kruchcie, przy wejściu do kościoła, znajduje się stolik z kartkami.
Każdy wierny wchodząc do kościoła zabiera ze sobą kartkę, którą pozostawia na swoim miejscu. Brak kartek przy wejściu do świątyni będzie oznaczał komplet wiernych w kościele.
Dziękujemy i prosimy o dostosowania się do naszej prośby.

Wasi Duszpasterze.