01295135
Dziś
Ten tydzień
Ostatni miesiąc
Razem
227
3330
19945
1295135

Droga Krzyżowa ulicami miasta

IMG 9934

Tegoroczne rekolekcje dla młodzieży gimnazjalnej i średniej odbyły się w parafii św. Rodziny w Kozienicach. Poprowadzili je ks. Krzysztof Andaś z Wieniawy (pochodzący z Kozienic) i ks. Ireneusz Szustak z Opoczna. Zgodnie ze zwyczajem na zakończenie rekolekcji odbyła się droga Krzyżowa ulicami miasta z parafii św. Rodziny do parafii Św. Krzyża. W drodze krzyżowej uczestniczyła nie tylko młodzież naszej parafii ale również całe rodziny. Ks. Dziekan Władysław Sarwa – proboszcz par. św. rodziny podziękował wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie rekolekcji i uczestnictwo w nabożeństwie. W przyszłym roku rekolekcje dla młodzieży z naszego miasta odbędą się w naszej parafii Św. Krzyża.