00873434
Dziś
Ten tydzień
Ostatni miesiąc
Razem
240
1842
24473
873434

Wsólne Ognisko

IMG 3559Po trudach, ale i z satysfakcją zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Obok powszechnej edukacji i pracy katechetycznej w parafii kapłani trudzą się nad formacją duszpasterską, która daje wiele radości i satysfakcji. 18 czerwca, na kilka godzin przed Bierzmowaniem w naszej parafii Schola i Ministranci zakończyli przy wspólnym ognisku rok formacyjny. Radością całej wspólnoty jest to, że każdy taki czas przynosi nowe twarze w posłudze przy ołtarzu jako ministranci i nowe osoby w scholi. W minionym roku pod opieką ks. Łukasz Pyszczka do służby ministranckiej zostało przyjętych 12 ministrantów, zaś grono lektorów, których opiekunem jest ks. Wiesław Janowski powiększyło się o 5 lektorów. Ks. Robert Kotowski również wiele czasu poświęcił na formację od strony wokalnej jak i instrumentalnej naszym dziewczynką ze scholi, która pomaga w przezywaniu Mszy Świętej każdej niedzieli o godz. 1030.  Obecny z nami był również ksiądz Proboszcz, który zawsze jest zatroskany o piękno liturgii i zaangażowanie młodych ludzi. Podziękowaliśmy za wsparcie, którego zawsze nam udziela i jest gotów towarzyszyć w wspólnej pracy na Chwałę Bogu i Ludziom. Dziękujemy wszystkim za wspólny czas modlitwy, duchowego rozwoju i radości spotkania przy ognisku. Teraz przed nami wsólne wyjazdy wakacyjne.

WIĘCEJ ZDJĘĆ - TUTAJ GALERIA

opr. ks. Łukasz Pyszczek