Rocznica I Komunii Świętej

Dzieci klas czwartych naszej parafii 22 maja 2016 roku w Uroczystość Trójcy Świętej przeżywały rocznicę Pierwszej KomuniiDSC04906 Świętej. Przypomniały sobie ten uroczysty dzień i na nowo odnowiły przyjaźń ze swoim Przyjacielem - Jezusem.  Przez cały rok dzieci uczestniczyły w pierwszych piątkach miesiąca. Mając Jezusa w swoich sercach niosły go do swoich domów szkół i środowisk. Mszę Świętą w ich intencji o godz. 12 sprawował ks. Proboszcz Kazimierz Chojnacki.

Nad przygotowaniem i przebiegiem uroczystości czuwał ks. Prefekt Robert Kotowski – katecheta PSP nr 1 w Kozienicach, który skierował również do nich Słowo Boże. Po Mszy świętej dzieci złożyły podziękowania samemu Bogu, oraz na ręce księdza proboszcza, rodziców, wychowawców, za trud wychowania i przygotowanie tego szczególnego przeżycia religijnego.

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ - GALERIA