Serdecznie dziękujemy za całoroczną pracę formacyjną Wszystkim Grupom Duszpasterskim

Kończy się rok formacyjny. Dziękujemy wszystkim grupom formacyjnym i modlitewnym zaangażowanym czynnie w życie naszej wspólnoty parafialnej – Służbie Liturgicznej Ołtarza, Harcerzom, Scholankom, Rycerzom Kolumba, Kołom Żywego Różańca, Kołom Różańca Rodziców modlących się za Dzieci, Hospicjum Domowemu im. Sł.b. Matki Kazimiery Gruszczyńskiej, Kołu Przyjaciół Radia Maryja, Kręgowi Biblijnemu, Caritasowi, Diakonii Muzycznej i Wspólnocie Galilea za cały rok intensywnej pracy. Na czas wakacji następuje przerwa w regularnych spotkaniach. Zachęcamy jednak wszystkich chętnych do uczestnictwa i odnalezienia swojego miejsca w którejś z tych wspólnot.