1905

XIII Niedziela Zwykła 02 lipca 2023 r.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA                                                                         2023 – VII – 02

1. Rozpoczynamy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim wypoczywającym życzymy bezpiecznych i ubogacających dni.
  1. W tym tygodniu przypadają:

- pierwszy czwartek miesiąca – w sposób szczególny będziemy modlić się o nowe, święte i liczne powołania do służby kapłańskiej i zakonnej;

- pierwszy piątek  miesiąca – uciekamy się w intencji wynagradzającej i naszych osobistych do Najświętszego Serca Jezusowego. Poza tym mamy okazję skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania: Rano od godz. 8.30 i po południu od godz. 16.30. Spowiedź z racji I piątku miesiąca także w kaplicy w Augustowie od godz. 14.30 po czym o godz. 15.00 Msza Św. wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa. Po Mszy Św. o godz. 9.00 Ks. Tomasz jak dotychczas uda się z posługą sakramentalną do chorych, oferując jak zawsze pomoc hospicyjną.

1. Do nabycia prasa katolicka – Gość Niedzielny.
  1. Wszystkim naszym drogim Parafianom i Gościom składamy jak najlepsze życzenia. Nie zapominamy o tych naszych braciach i siostrach, którzy obchodzą swoje osobiste uroczystości. Zapewniamy o naszej pamięci, życzliwości i modlitwie. W sposób szczególny skłaniamy się ku ludziom, cierpiącym i Ich Rodzinom, oferując naszą hospicyjną pomoc. A Zmarłym, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej wypraszamy łaskę życia wiecznego.

Zapowiedzi przedślubne:

1. Andrzej Lachetera, kawaler, par. tut., i Aleksandra Śwital, panna, par. Św. Mikołaja w Jedlni – Zapowiedź 2.
  2. Łukasz Kluczyński, kawaler, par.tut., i Monika Ociesa, panna, par. Św. Trójcy w Gródku – Zapowiedź 2.
  3. Marek Leszczyński, kawaler, par. Brzeźnica i Paulina Kęska, panna, par. tut., - Zapowiedź 1.