00616408
Dziś
Ten tydzień
Ostatni miesiąc
Razem
169
169
17028
616408

Ministranci

LITURGICZNA SŁUŻBA OŁTARZA

LEKTORZY  

Ks. Wiesław Janowski - opiekun grupy ministrantów starszych (gimnazjum, szkola średnia, studenci);

IMG 2382

 

  1. Piotr Miękus 1gim
  2. Mateusz Leszczyński 1gim
  3. Jakub Wieczorek 1gim
  4. Łukasz Szczechowski 1gim
  5. Adam Laskiewicz 1gim
  6. Mikołaj Osiński 3gim
  7. Błażej Osiński 2gim
  8. Bartek Ptaszek 3gim
  9. Maciek Pawelec 3gim
  10. Hubert Łodygowski 3gim
  11. Jakub Leszczyński 1 technikum
  12. Dominik Przepiórka 1 technikum
  13. Błażej Traczyk 1 technikum
  14. Kacper Boryczka 1 technikum
  15. Adrian Kocyk
  16. Dawid Strzelczyk 3gim
  17. Jakub Mańturz 1 technikum
  18. Michał Łukasiewicz

 LITURGICZNA SŁUŻBA OŁTARZA 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

Zbiórki w każdą sobotę o godz. 1100

 

Ks. Łukasz Pyszczek - opiekun grupy ministrantów ze szkoly podstawowej;

13310551 1620577888266774 1102202011764093471 n1

1. Hubert Kutyła 6d

2. Marcin Mularczyk 6d

3. Adrian Gawda 6d

4. Gabryś Pierzchała 5c

5. Kamil Ochocki 5c

6. Mateusz Kowalik 5a

7. Natan Wojnanowski 5a

8. Michał Pierzchała 5b

9. Wiktor Szczypiór 5b

10. Mateusz Domagał 5b

11. Dawid Grudzień 5b

12. Kamil Kwaśnik 5b

13. Sebastian Gawriołek 5e

14. Piotr Sękulski 5e

15. Grzegorz Krawczyk 5e

16. Michał Rębiś 6a

17. Piotr Molenda 6e

18. Jakub Przepiórka 5d

19. Patryk Sulima 4a

20. Mikołaj Lesiak 4a

21. Oliwier Dębiński 4a

22. Piotr Kreczmański 4c

 

W Wielki Czwartek 24 marca 2016 r. zostali przyjęci do Liturgicznej Służby Ołtarza

 

1. Kacper s. Klaudii i Kamila Kacperek kl. 3b

2. Władysław s. Inny i Adama Woś kl. 3b

3. Dominik s. Katarzyny i Grzegorza Duszka kl. 3c

4. Jakub s. Anny i Marka Milcuszek kl. 3a

5. Karol s. Sylwii i Roberta Banasiak kl. 3c

6. Jakub s. Katarzyny i  Piotra Krekora kl. 3a

7. Oskar s. Marzeny i Mariusza Warmijak kl. 4c

8. Michał s. Renaty i Andrzeja Kowalik kl. 3b

9. Marcin s. Agnieszki i Mariusza Mularczyk kl. 6d

10. Wiktor s. Sylwii i Sławomira Bernaś kl. 3c

11. Dominik s. Małgorzaty i Radosława Połeć kl. 3d 

12. Krzysztof s. Anny i Grzegorza Bolek kl. 3c