01205175
Dziś
Ten tydzień
Ostatni miesiąc
Razem
314
2710
17562
1205175

Zaproszenie na rekolekcje Adwentowe.

1385638294 Jak co roku zapraszamy do adwentowej podróży ku Betlejem – miejscu, gdzie narodził się Bóg. Adwent to czas, w którym również w naszej parafii przeżywamy rekolekcje. Współczesność to coraz szybsze tempo życia. Wynalazki, które miały zapewnić nam więcej wolnego czasu, stały się „złodziejami czasu”. 

Dzięki współczesnej technice człowiek może zrobić więcej w krótszym czasie, ale wcale nie spieszy się do tego, by ten czas wykorzystać na odpoczynek i „pozbieranie się”. Wręcz przeciwnie – jest coraz bardziej rozbity wewnętrznie, gdyż albo stwierdza, że „zdąży jeszcze więcej zrobić” i nie odpoczywa, albo poświęca czas na bezwartościowe rozrywki – coś, co go „rozrywa”, rozbija wewnętrznie. Rekolekcje to dobry czas, by w tym całym zabieganiu „pozbierać się”. Wykorzystajmy je dobrze, aby „ochłonąć” „pozbierać się” i „odzyskać” to, co w codziennym zabieganiu zgubiliśmy.

 

Program rekolekcji:

rekolekcje