Kurs Samarytanka

IMG 20180225 130320509
W dniach 24-25 lutego 2018 r. w Kozienicach, w salkach parafialnych przy kościele Św. Krzyża odbył się kurs „Samarytanka”. W kursie uczestniczyło 25 kobiet. Był to wspaniały czas nowego spojrzenia na siebie w Bożej obecności, umocnienia, jak też nawiązywania relacji.

Świadectwa uczestniczek:

Spojrzałam na siebie oczami Jezusa, wiem że mnie kocha i jestem dla Niego najważniejsza.
Że wszystko zło, które było pochodzi od szatana. Jezus żyje we mnie!
Ania
Kurs zaskoczył mnie bardzo pozytywnie i każdej kobiecie- chrześcijance będę go polecać.
Pan upewnił mnie, że jestem piękną królową i że mam iść tylko z Nim przez życie.
Ela

Na kursie nauczyłam się jak słuchać, jak słuchać Pana, jak w pełni otworzyć się na Niego i jak zawierzyć Mu swoje życie. Dziękuję, że mogłam w nim uczestniczyć.
 Ela

Dostałam spokój i wiarę, że ja też jestem ważna, że nie muszę być cały czas silna i odpowiedzialna za wszystkich. Że chociaż w jednej części mojego życia mogę być królową i chcę nią być.
Iza

Kurs uświadomił mi, że jestem ważna i kochana i mam sama o sobie myśleć pozytywnie.
Mam prawo zadbać o siebie, o wypoczynek o rozrywkę. Ale w tym wszystkim Jezus na pierwszym miejscu.
Kazia