Pobierowo jest OK

IMG 4776

IMG 5019

Pobierowo nad Morzem Bałtyckim to tegoroczne miejsce dla uczestników Kolonii zorganizowanej przez Parafię Św. Krzyża w Kozienicach. 48 uczestników i 5 wychowawców spędziło swoje zasłużone wakacje w gronie rówieśników. Opiekunem kolonii był ks. Łukasz Pyszczek, a pomagało mu 4 wychowawców Pani Ewa Mazur, P. Elżbieta Komorowska, P. Marzena Sobieraj i P. Marek Milcuszek. Ośrodek Kala w którym byli zakwaterowani uczestnicy znajduje się 200 metrów od plaży, więc większość czasu dzieci i młodzież wykorzystywała na kąpiel w morzu i plażowanie mimo zmiennej pogody. Każdy dzień rozpoczynał się od wspólnej, porannej modlitwy na placu apelowym, a kończył się Mszą Świętą o godz. 20 w Kościele p. w. Chrystusa Odkupiciela w Pobierowie. Wśród atrakcji były wieczorne dyskoteki, karaoke, rozgrywki sportowe oraz zwiedzanie oceanarium w Pobierowie. Dziesięciodniowy pobyt upłynął przede wszystkim w bezpiecznej zabawie i zacieśnieniu relacji wśród rówieśników, którzy w oderwaniu od współczesnej techniki mogli aktywnie spędzić czas.

Więcej ZDJĘĆ:

GALERIA I