Występ Chóru z Radomia

15 stycznia 2017 roku na zaproszenie ks. Proboszcza Kazimierza Chojnackiego wystąpił gościnnie w naszej parafii Chór Mieszany z Parafii NSJ z Radomia (Osiedle Glinice).

IMG 9640

Swoim śpiewem ubogacili Mszę Świętą o godz. 1030 i 12 oraz dali koncert  kolęd i pastorałek połączony z komentarzem na temat polskiej tradycji kolędowania. Z wielką radością Ks. Proboszcz powitał chór czyniąc tym bardziej, że przed laty posługiwał w Parafii NSJ w Radomiu jako wikariusz, stąd w grupie artystów byli jego dawni parafianie, uczniowie i przyjaciele. Nad całością występu czuwał dyrygent i jednocześnie wikariusz tej parafii ks. Sebastian Osiński. - Śpiewamy w tym zespole 14 lat. Wciąż się rozwijamy, lubimy się i lubimy się spotykać. Śpiewa u nas kilka małżeństw. Nasz chór, co bardzo nas cieszy, odmładza się. Są z nami również osoby, które są spoza parafii. Wspieramy się. Jesteśmy wspólnotą, która być może z nieba nam spadła. Mamy też swoją chórową różę różańcową. Ta potrzeba modlitwy zrodziła się z kłopotów zdrowotnych jednego z chórzystów i tak zostało. Od 4 lat nasz chór prowadzi ks. Sebastian Osiński. Ma słuch absolutny i piękny głos. I bardzo dużo od nas wymaga - powiedziała B. Odzimek. Na zakończenie występu ks. Kanonik serdecznie podziękował chórzystom i wszystkim parafianom którzy zechcieli zostać i wysłuchać przygotowanego programu.

WIECEJ ZDJĘĆ - TUTAJ GALERIA