00616390
Dziś
Ten tydzień
Ostatni miesiąc
Razem
151
151
17028
616390

Zmarli

LISTA ZMARŁYCH PARAFII P.W.ŚW. KRZYŻA W KOZIENICACH W 2017 ROKU

Modlitwa za zmarłych...

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.
Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.
Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.
Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen. 

 

L.p.

Nazwisko i imię

Data Śmierci

1.     

Ambroziewicz Marianna

6 stycznia

2.     

Babula Jakub

10 czerwca

3.     

Bajan Joanna

31 stycznia

4.     

Bajbak Marianna

27 lipca

5.     

Banaś Władysław

14 grudnia

6.     

Bąk Marianna

21 stycznia

7.     

Belusiak Witold Józef

15 czerwca

8.     

Bielas Stefan

21 grudnia

9.     

Bogumił Danuta Helena

10 grudnia

10.                       

Bogumił Marianna

25 sierpnia

11.                       

Bolesławska Janina Lucyna

3 stycznia

12.                       

Boryczka Jan

27 czerwca

13.                       

Brzeziński Krzysztof Marek

26 sierpnia

14.                       

Chołuj Barbara Maria

11 lipca

15.                       

Cichecka Barbara

28 stycznia

16.                       

Ciesielska Barbara Anna

18 lutego

17.                       

Cieślik Czesław

19 stycznia

18.                       

Czerwiński Zenon

22 listopada

19.                       

Ćwiek Marianna Barbara

15 sierpnia

20.                       

Dobrzeniecki Paweł Piotr

19 lutego

21.                       

Dobrzeniecki Paweł Piotr

29 marca

22.                       

Dzik Sławomir

28 września

23.                       

Frankowski Józef

21 października

24.                       

Gadecka Janina Krystyna

15 sierpnia

25.                       

Garlicka Zofia

15 listopada

26.                       

Garlicki Mieczysław Wojciech

2 stycznia

27.                       

Gaworek Stanisław

30 lipca

28.                       

Głowacki Zygmunt

7 września

29.                       

Gola Stanisław

14 września

30.                       

Gołuch Ewa Genowefa

24 czerwca

31.                       

Górak Stanisław

21 marca

32.                       

Górniak Bogusław Emil

29 stycznia

33.                       

Jach Józef Stanisław

7 sierpnia

34.                       

Jasek Henryk

26 grudnia

35.                       

Jasik Krzysztof

6 lutego

36.                       

Kaczmarek Eugeniusz Jan

27 marca

37.                       

Kalbarczyk Wanda

17 października

38.                       

Karaś Zdzisław Mirosław

2 marca

39.                       

Kobus – Lipska Anna Ewelina

27 listopada

40.                       

Kobylińska Czesława Kazimiera

11 lutego

41.                       

Kochański Marian

24 maja

42.                       

Koczyk Jan

4 października

43.                       

Kołodziejczyk Halina

23 października

44.                       

Kołtun Tadeusz

22 września

45.                       

Konder Artur Paweł

8 kwietnia

46.                       

Kowalik Jerzy

8 stycznia

47.                       

Kowcza Bogdan

16 stycznia

48.                       

Koziarski Grzegorz Paweł

6 stycznia

49.                       

Krasińska – Krawczyk Dominika Gabriela

28 czerwca

50.                       

Krawczyk Piotr Władysław

14 września

51.                       

Krawczyk Wiesława

27 listopada

52.                       

Król Marek Jerzy

21 marca

53.                       

Krupa Stanisław

16 października

54.                       

Kucharski Tadeusz

25 czerwca

55.                       

Kucińska Zofia

22 października

56.                       

Kulesza Małgorzata

27 kwietnia

57.                       

Kurek Bolesław

12 sierpnia

58.                       

Kurek Tadeusz

18 stycznia

59.                       

Kuśmierczyk Jerzy Józef

23 kwietnia

60.                       

Kuśmierczyk Stanisława Zofia

12 października

61.                       

Kutyła Andrzej Tadeusz

12 października

62.                       

Kutyła Marianna

26 kwietnia

63.                       

Kwaśnik Jan

28 lutego

64.                       

Kwaśnik Roman

10 marca

65.                       

Lenarczyk Łucja Maria

4 lipca

66.                       

Lenarczyk Martyna Marianna

9 maja

67.                       

Lenarczyk Roman Jerzy

24 października

68.                       

Lenarczyk Wojciech Bogusław

7 kwietnia

69.                       

Lipska Maja Maria

27 listopada

70.                       

Lipska Maria Anna

27 listopada

71.                       

Magiera Jerzy Grzegorz

28 maja

72.                       

Majdak Jan

13 sierpnia

73.                       

Mazur Wiesław Janusz

7 kwietnia

74.                       

Mielniczuk Henryk Józef

12 stycznia

75.                       

Mikliński Jan Ryszard

25 lutego

76.                       

Mironiak Stanisław Jakub

6 września

77.                       

Misztal Jan

15 stycznia

78.                       

Molenda Anna

12 października

79.                       

Molenda Stanisława

27 września

80.                       

Molęda Bogusław

28 grudnia

81.                       

Moniak Tadeusz

12 sierpnia

82.                       

Natorska Teresa

16 września

83.                       

Okoń Stanisław

7 czerwca

84.                       

Oleksak Marcin

15 stycznia

85.                       

Pająk Waleria Janina

11 października

86.                       

Pawelec Piotr

18 września

87.                       

Podsiadły Andrzej

1 maja

88.                       

Polak Tadeusz

13 kwietnia

89.                       

Połeć Zygmunt Zenon

10 kwietnia

90.                       

Przedniczek Czesław Stanisław

18 marca

91.                       

Przydatek Piotr

21 czerwca

92.                       

Radziejewska Zuzanna

28 października

93.                       

Rbijewska Halina

18 stycznia

94.                       

Rębiś Jan Adam

14 września

95.                       

Rębiś Krzysztof

1 kwietnia 

96.                       

Rębiś Tadeusz

12 sierpnia

97.                       

Rojek Maria Agata

17 lutego

98.                       

Rokita Eugeniusz Józef

17 stycznia

99.                       

Skrzek Barbara

24 marca

100.                 

Skwira Cecylia

19 sierpnia

101.                 

Słomska Leokadia

19 września

102.                 

Smolarczyk Janina

21 maja

103.                 

Sobolewska Aldona

29 stycznia

104.                 

Stańczuk Józef

6 lutego

105.                 

Starzyk Leokadia Henryka

27 lipca

106.                 

Stępień Zofia

20 grudnia 2016 r.

107.                 

Strzelczyk Helena

14 grudnia

108.                 

Sulima Kazimierz

26 września

109.                 

Suska Teofila

17 maja

110.                 

Szczerbiński Robert

1 września

111.                 

Szczypior Stanisław

5 czerwca

112.                 

Szczypiór Teresa

18 czerwca

113.                 

Sztambke Ryszard Edmund

9 sierpnia

114.                 

Szymańska Aniela

16 września

115.                 

Śmietanka Tadeusz

20 marca

116.                 

Tatarska Wiktoria

17 czerwca

117.                 

Tęczarski Henryk

26 maja

118.                 

Tobiasz Józef

17 grudnia

119.                 

Tokarczyk Leokadia Zofia

7 kwietnia

120.                 

Traczyk Stanisław

8 grudnia

121.                 

Walczak Maria

23 marca

122.                 

Wdowiak Janina

8 września

123.                 

Węsek Jadwiga

11 stycznia

124.                 

Więsyk Zdzisław

17 listopada

125.                 

Wilk Jan

27 czerwca

126.                 

Wilk Marianna

29 września

127.                 

Wojciechowska Wiesława

8 kwietnia

128.                 

Wojtasik Henryk

7 kwietnia

129.                 

Wojtasik Krystyna Janina

12 września

130.                 

Wolszczak Helena

5 marca

131.                 

Wróbel Paweł Włodzimierz

17 listopada

132.                 

Wypych Krystyna

2 sierpnia

133.                 

Zawodnik Tadeusz

30 czerwca

134.                 

Ziarkowska Janina

8 listopada

135.                 

Ziemski Marek

16 października

136.                 

Żebrowska Anna Maria

10 sierpnia

137.                 

Żerniak Sylwia Barbara

24 grudnia