00616469
Dziś
Ten tydzień
Ostatni miesiąc
Razem
230
230
17028
616469

Sakrament Małżeństwa

LISTA ZAŚLUBIONYCH PARAFII P.W. ŚW. KRZYŻA W KOZIENICACH W 2017 ROKU

Modlitwa za małżonków...

Boże, w majestacie nieskończony, który stworzyłeś nas na swoje podobieństwo, pomóż nam dostrzegać w sobie Twój obraz i szanować siebie. Miłości niepojęta, który w Synu swoim umiłowałeś nas do końca, wzmacniaj w nas miłość, ślubowaną przed Twoim ołtarzem, aby w nas nieustannie wzrastała, abyśmy miłując się wzajemnie, szukali Twojej woli na każdy dzień. Boże zawsze wierny swoim obietnicom, wieczny i niezmienny, wzmacniaj nasze słowo wierności małżeńskiej, aby nie zwyciężyła nas słabość, aby niebezpieczeństwa nas nie pokonały, ale by jaśniała wierność w naszym związku ku Twojej chwale i naszemu dobru. Amen. 

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Data Zawarcia Sakramentu

1.  

Akumu Sylvester Ehu – Lackowska Emilia Magdalena

10 czerwca

2.  

Barański Tomasz – Wójcik Magdalena Monika

26 sierpnia

3.  

Bartosiewicz Damian – Łagodzińska Małgorzata

16 września

4.  

Chojnacki Michał Józef – Seroka Milena Dominika

22 kwietnia

5.  

Cybulski Marcin – Smolarczyk Jolanta

17 czerwca

6.  

Czajkowski Daniel Łukasz – Wiśniewska Wioleta

24 czerwca

7.  

Fortuna Tomasz Jan – Garwoła Katarzyna

1 lipca

8.  

Frączek Kamil Hubert – Wnukowska Dorota

6 maja

9.  

Ilewski Andrzej Zenon – Stępień Katarzyna

12 sierpnia

10.                   

Jeziorowski Adam Józef – Przepiórka Monika Katarzyna

24 czerwca

11.                   

Jurek Jarosław – Borychowska Milena Aneta

29 lipca

12.                   

Kalbarczyk Artur Piotr – Nowakowska Agnieszka

14 października

13.                   

Karaś Daniel – Jaworska Patrycja

23 września

14.                   

Kęska Igor – Gołębiowska Natalia

30 grudnia

15.                   

Kobus Daniel Kacper – Białecka Jesica

28 października

16.                   

Kowalski Łukasz Marcin – Wolszczak Marzena

5 sierpnia

17.                   

Kujawski Leszek – Kapela Alicja Barbara

15 listopada

18.                   

Lubelski Adrian Przemysław – Wąsik Anna

24 czerwca

19.                   

Markiewicz Paweł – Kurek Katarzyna

23 września

20.                   

Mazurek Piotr – Wolszczak Justyna

10 czerwca

21.                   

Michalski Daniel – Skwira Klaudia

21 października

22.                   

Miturski Michał Mirosław – Podlaska Małgorzata

30 września

23.                   

Miturski Piotr – Kociołek Alicja Maria

8 lipca

24.                   

Nowakowski Radosław Łukasz

15 lipca

25.                   

Popis Karol Michał – Cieśla Justyna Maria

28 października

26.                   

Przepiórzyński Tomasz – Majer Agnieszka

13 maja

27.                   

Przerwa Kamil Leszek – Kwaśnik Magda Justyna

16 września

28.                   

Pyza Adam – Górska Wioleta Patrycja

9 września

29.                   

Staszewski Cezary – Rębiś Agnieszka

17 czerwca

30.                   

Surma Adam – Wolszczak Anna

10 czerwca

31.                   

Wójcik Krzysztof – Wąsik Natalia

5 sierpnia

32.                   

Wyszyński Stanisław Rafał – Mazur Marlena

30 września